המסמך הגנוז. חשיפה בלעדית של בלוג זה !!!

המסמך הבא נמצא קרוע ומקומט מתחת לשולחן מסיבת העיתונאים. לאחר בדיקת מומחים התגלה כי הוא כתוב בכתב ידו של ראש הממשלה. על פי פרסומים זרים יש כרגע מבצע מעלף במרקס אנד ספנסר בלונדון. הנה לפניכם הנאום הגנוז.

 

5263540555_536834a259

 

"אזרחי ואזרחיות ישראל. מוחים ומוחות. סוכנים איראנים, מרעליי בארות וכאלה שיוצאות עם ערבים.אתם, כולכם, המתחזים לסטודנטים ולבני המעמד הבינוני: אני שומע את זעקתכם העולה מן הרחוב ! זה כבר הישג כי רוב הזמן אנחנו עם מיזוג ושרה התעקשה על חלונות עם זכוכית כפולה ואטומה. בגללכם ובשבילכם חשבנו, ישבנו ומצאנו : יש לנו פתרון .שתבינו!  הולכת להיות כאן מדינה שחבל לכם על הזמן ! שרה, יובל ואני מצאנו מאגר קרשים, שהילדים השאירו מל"ג בעומר, ובעזרתם אנחנו הולכים לבנות כאן פרויקט מגורים לכל דורש ! רגע, חכו עם מחיאות הכפיים,זה לא הכל. אני גם הנחתי את השרים, של הממשלה המופלאה, שלנו למצוא פתרון שיוריד את אחוזי הלחות בישראל ! עכשיו זה זמן טוב לכפיים.(פאוזה…חיוך.אתה מלך ) הקמתי תשע וועדות מ י ו ח ד ו ת ! עם רכב צמוד ובורקסים וחברי מרכז הליכוד שיאיישו אותן ! כל זאת רק כדי שתיראו שאני, אני, אני, אני ,אני ,אני עושה כאן מהפכה ענקית ! אתם עוד תקראו לי צ'ה גאוורה מקיסריה ! דעו לכם שאני מבין את המצוקה שלכם. כאיש צעיר גם אני סבלתי ממצוקה. ללא מרתף גדול , עם טמפרטורה ולחות מבוקרת, נאלצתי לזרוק קופסת סיגרים קובנים שנהרסו בכל שבוע !!! אני מבין מה זה כאב (גבר…כאן תעשה פאוזה דרמטית וכאילו תנגב דמעה מזווית העין). אזרחי ישראל ! לי, ורק לי, ולאף אחד חוץ ממני, יש את כל הפתרונות לכל הבעיות ואני איישם אותן !!!

And!!! Don’t forget how much my English is perfect

איך אתם יכולים למחות נגד ממשלה מופלאה שכזאת ? ממשלה שלא ישנה לילות בגלל הדאגה לשלום אזרחיה ! אתם יודעים כמה שעות מירי רגב, או כמו שאנחנו קוראים לה גברת "מוח אנליטי ", לא ישנה בגלל הביטחון לשלום ישראל ? היא לא ישנה לפחות שמונה שעות ביום ! בשבילכם ! אתם יודעים שכרמל שאמה סגר את הדוכן למכירת פיתות דרוזיות עם לבנה רק כדי לשרת אתכם ??? זאת הקרבה חברים….זאת הקרבה.

ישראלים ! אני מבטיח לכם פתרון מהיר, אלגנטי, חכם, יפה, גבוה ורזה אבל רק אם תצאו מהאוהלים ותתנו לנו לעבוד. אם לא תעשו את זה הממשלה, בראשותי, תאלץ ללחוץ על שידורי "קשת" להקדים את העונה החדשה של "האח הגדול" ואתם יודעים שזה ! כבר ישבור אתכם. וכעת יובי יציג לפניכם מצגת עם תמונות חתולים חמודים שהוא מצא ביו טיוב.תודה."

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • אודי   ביום 27 ביולי 2011 בשעה 10:45

    ורק אני נוסע בשני אוטובוסים לעבודה הנוספת כדי לעשות אחר כך תיאום מס ולגלות שזה לא משתלם?
    טוב. לא חשוב…
    הרי יובל בנאי ומשינה כבר אמרו: אז למה לי פוליטיקה עכשיו?

  • JahPaz   ביום 27 ביולי 2012 בשעה 4:27

    sad but true, especially the part about the Big Brother ending it all…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים